Інформація щодо попередніх висновків у справі № 56-10/2021 відносно, зокрема, ТОВ «Миколаївська Ера» та ТОВ «Ричмаркет» із зазначенням дати, часу і місця розгляду справи

Опубліковано 20 травня 2024 року о 14:20

Відповідно до пункту 26 Правил розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, затверджених розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 6 травня 1994 року за № 90/299 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29 червня 1998 року № 169-р) (із змінами), Південне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (далі – Відділення)  повідомляє.

У Відділенні розглядається справа № 56-10/2021 відносно, зокрема, товариства з обмеженою відповідальністю «Миколаївська Ера» (ідентифікаційний код юридичної особи «Інформація, доступ до якої обмежено») (далі – ТОВ «Миколаївська Ера») та товариства з обмеженою відповідальністю «Ричмаркет» (ідентифікаційний код юридичної особи «Інформація, доступ до якої обмежено»).  

Адміністративною колегією Відділення за результатами розгляду справи № 56-10/2021 прийнято подання з попередніми висновками від 19.12.2023 № 65-03/192п, якими, зокрема, пропонується:

31.    Визнати, що товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаївська Ера»  (ідентифікаційний код юридичної особи «Інформація, доступ до якої обмежено», місцезнаходження: «Інформація, доступ до якої обмежено») та товариство з обмеженою відповідальністю «Ричмаркет» (ідентифікаційний код юридичної особи «Інформація, доступ до якої обмежено», місцезнаходження: «Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів), проведених «Інформація, доступ до якої обмежено» на закупівлю товарів: «Інформація, доступ до якої обмежено» (оголошення про проведення відкритих торгів, опубліковано на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель https://prozorro.gov.ua/, ідентифікатор процедури закупівлі ідентифікатора закупівлі UA-2020-05-28-004108-b). 

32.    За вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції, зазначене у пункті 31 резолютивної частини цього подання, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаївська Ера» (ідентифікаційний код юридичної особи «Інформація, доступ до якої обмежено») штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

33.    За вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції, зазначене у пункті 31 резолютивної частини цього подання, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «Ричмаркет» (ідентифікаційний код юридичної особи «Інформація, доступ до якої обмежено») штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».  

34.    Визнати, що товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаївська Ера»  (ідентифікаційний код юридичної особи «Інформація, доступ до якої обмежено», місцезнаходження: «Інформація, доступ до якої обмежено») та товариство з обмеженою відповідальністю «Ричмаркет» (ідентифікаційний код юридичної особи «Інформація, доступ до якої обмежено», місцезнаходження: «Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів), проведених «Інформація, доступ до якої обмежено» на закупівлю товарів: «Інформація, доступ до якої обмежено» (оголошення про проведення відкритих торгів, опубліковано на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель https://prozorro.gov.ua/, ідентифікатор процедури закупівлі ідентифікатора закупівлі UA-2020-05-28-004245-b).

35.    За вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції, зазначене у пункті 34 резолютивної частини цього подання, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаївська Ера»  (ідентифікаційний код юридичної особи «Інформація, доступ до якої обмежено») штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».  

36.    За вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції, зазначене у пункті 34 резолютивної частини цього подання, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «Ричмаркет» (ідентифікаційний код юридичної особи «Інформація, доступ до якої обмежено») штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».  

Відповідач або уповноважені особи мають змогу отримати або ознайомитись зі змістом подання з попередніми висновками та матеріалами справи № 56-10/2021 у приміщенні Відділення за адресою: 65012, м. Одеса, вул. Канатна 83, 8 поверх, кабінет № 802.

Відповідач у справі має право надати свої міркування, пропозиції або заперечення щодо висновків та пропозицій, викладених у попередніх висновках, із необхідними доказами, які їх підтверджують.

Разом з тим, повідомляємо, що розгляд адміністративною колегією Відділення справи № 56-10/2021 відбудеться 28 травня 2024 року об 11 год. 00 хв.

Місце розгляду справи: Південне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, 65012, м. Одеса, вул. Канатна, 83, 8 поверх, кабінет № 802.

Відповідач та/або його представники, повноваження яких мають бути оформлені належним чином, можуть взяти участь у засіданні адміністративної колегії Відділення.

У разі зміни дати проведення розгляду справи про це буде повідомлено додатково.


Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux