Інформація щодо попередніх висновків у справі № 21-02/2020 відносно ТОВ «КРЕІН ЮКРЕІН», ТОВ «КАВАСАН» і ТОВ «КРАНИ УКРАЇНИ» із зазначенням дати, часу і місця розгляду справи

Опубліковано 10 травня 2024 року о 12:32

Відповідно до пункту 26 Правил розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції (Правила розгляду справ), затверджених розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 6 травня 1994 року за № 90/299 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29 червня 1998 року № 169-р) (із змінами) Південне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України повідомляє.

В Південному міжобласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України (далі – Відділення) розглядається справа № 21-02/2020 відносно ТОВ «КРЕІН ЮКРЕІН» (ідентифікаційний код юридичної особи – «Інформація, доступ до якої обмежено»), ТОВ «КАВАСАН» (ідентифікаційний код юридичної особи – «Інформація, доступ до якої обмежено») та ТОВ «КРАНИ УКРАЇНИ» (ідентифікаційний код юридичної особи – «Інформація, доступ до якої обмежено») про порушення законодавства, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції». 

Адміністративною колегією Відділення за результатами розгляду справи  № 21-02/2020 прийнято подання з попередніми висновками від 06.12.2023 № 65-03/184п, якими пропонується:

1.    Визнати, що товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕІН ЮКРЕІН» (ідентифікаційний код юридичної особи «Інформація, доступ до якої обмежено») та товариство з обмеженою відповідальністю «КАВАСАН» (ідентифікаційний код юридичної особи «Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 пунктом 4 частини 2 статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів проведених Державним підприємством «Одеській морський торговельний порт» (ідентифікаційний код юридичної особи — «Інформація, доступ до якої обмежено») на закупівлю: Код ДК 021:2015: 34140000-0 «Великовантажні мототранспортні засоби» (Автокран), ідентифікатор закупівлі UA-2017-09-05-001380-с.

2.    За порушення, зазначене у пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти штраф на товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕІН ЮКРЕІН» (ідентифікаційний код юридичної особи «Інформація, доступ до якої обмежено») у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб'єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф. 

3.    За порушення, зазначене у пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти штраф на товариство з обмеженою відповідальністю «КАВАСАН» (ідентифікаційний код юридичної особи «Інформація, доступ до якої обмежено») у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб'єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф. 

4.    Визнати, що товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕІН ЮКРЕІН» (ідентифікаційний код юридичної особи «Інформація, доступ до якої обмежено») та товариство з обмеженою відповідальністю «КАВАСАН» (ідентифікаційний код юридичної особи «Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 пунктом 4 частини 2 статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів проведених Державним підприємством «Одеській морський торговельний порт» (ідентифікаційний код юридичної особи — «Інформація, доступ до якої обмежено») на закупівлю: Код ДК 021:2015 34310000-3 – «Двигуни та їх частини» (Змінно-запасні частини для двигунів), ідентифікатор закупівлі UA-2017-10-03-001250-b.

5.    За порушення, зазначене у пункті 4 резолютивної частини цього подання, накласти штраф на товариство з обмеженою відповідальністю «КРЕІН ЮКРЕІН» (ідентифікаційний код юридичної особи «Інформація, доступ до якої обмежено») у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб'єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф. 

6.    За порушення, зазначене у пункті 4 резолютивної частини цього подання, накласти штраф на товариство з обмеженою відповідальністю «КАВАСАН» (ідентифікаційний код юридичної особи «Інформація, доступ до якої обмежено») у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб'єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф. 

7.    Визнати, що товариство з обмеженою відповідальністю «КРАНИ УКРАЇНИ» (ідентифікаційний код юридичної особи «Інформація, доступ до якої обмежено») та товариство з обмеженою відповідальністю «КАВАСАН» (ідентифікаційний код юридичної особи – «Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 пунктом 4 частини 2 статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів проведених Державним підприємством «Одеській морський торговельний порт» (ідентифікаційний код юридичної особи — «Інформація, доступ до якої обмежено») на закупівлю: Код ДК 021:2015 «34310000-3 - Двигуни та їх частини» (Змінно-запасні частини для двигунів), ідентифікатор закупівлі UA-2017-11-14-002801-a.

8.    За порушення, зазначене у пункті 7 резолютивної частини цього подання, накласти штраф на товариство з обмеженою відповідальністю «КРАНИ УКРАЇНИ» (ідентифікаційний код юридичної особи «Інформація, доступ до якої обмежено») у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб'єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф. 

9.    За порушення, зазначене у пункті 7 резолютивної частини цього подання, накласти штраф на товариство з обмеженою відповідальністю «КАВАСАН» (ідентифікаційний код юридичної особи «Інформація, доступ до якої обмежено») у розмірі до десяти відсотків доходу (виручки) суб'єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф. 

Відповідачі або уповноважені особи мають змогу отримати або ознайомитись зі змістом зазначених попередніх висновків та матеріалами справи у приміщенні Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України за адресою: вул. Канатна 83, м. Одеса, 65012, 8 поверх, кімн. 802.

Відповідачі у справі мають право надати свої міркування, пропозиції або заперечення щодо висновків та пропозицій, викладених у попередніх висновках, із необхідними доказами, які їх підтверджують.

  Разом з тим, повідомляємо, що розгляд адміністративною колегією Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України справи    № 21-02/2020 відбудеться 28 травня 2024 року об 11 год. 00 хв.

Місце розгляду справи: Південне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, м. Одеса, вул. Канатна, 83, 8 поверх, каб. № 802.

Відповідачі та/або їх представники, повноваження яких мають бути оформлені належним чином, можуть взяти участь у засіданні адміністративної колегії Відділення.

У разі зміни дати проведення розгляду справи про це буде повідомлено додатково.


Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux