Інформація щодо попередніх висновків у справі № 02-02/2022 відносно ТОВ «АЛЬЯНСБУД ГРУП» та ТОВ «БЛАГОУСТРІЙ ХЕРСОН ПЛЮС» із зазначенням дати, часу і місця розгляду справи

Опубліковано 20 травня 2024 року о 13:45

Відповідно до пункту 26 Правил розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, затверджених розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 6 травня 1994 року за № 90/299 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29 червня 1998 року № 169-р) (із змінами) Південне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України повідомляє.

В Південному міжобласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України (далі – Відділення) розглядається справа № 02-02/2022 відносно товариства з обмеженою відповідальністю «АЛЬЯНСБУД ГРУП» (ідентифікаційний код юридичної особи – «Інформація, доступ до якої обмежено») та товариства з обмеженою відповідальністю «БЛАГОУСТРІЙ ХЕРСОН ПЛЮС» (ідентифікаційний код юридичної особи – «Інформація, доступ до якої обмежено») про порушення законодавства, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції». 

Адміністративною колегією Відділення за результатами розгляду справи № 02-02/2022 прийнято подання з попередніми висновками від 14.11.2023 № 65-03/167п, якими пропонується:

1.    Визнати, що товариство з обмеженою відповідальністю «АЛЬЯНСБУД ГРУП» (ідентифікаційний код юридичної особи - «Інформація, доступ до якої обмежено») та товариство з обмеженою відповідальністю «БЛАГОУСТРІЙ ХЕРСОН ПЛЮС» (ідентифікаційний код юридичної особи - «Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів на закупівлю ДК 021:2015:77310000-6: Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень, ідентифікатор закупівлі: (UA-2021-04-26-008739-a), проведених Департаментом міського господарства Херсонської міської ради.

2.    За вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції зазначене у пункті 1 резолютивної частини цього подання з попередніми висновками, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «АЛЬЯНСБУД ГРУП» (ідентифікаційний код юридичної особи - «Інформація, доступ до якої обмежено») штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

3.    За вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції зазначене у пункті 1 резолютивної частини цього подання з попередніми висновками, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «БЛАГОУСТРІЙ ХЕРСОН ПЛЮС» (ідентифікаційний код юридичної особи - «Інформація, доступ до якої обмежено») штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

4.    Визнати, що товариство з обмеженою відповідальністю «АЛЬЯНСБУД ГРУП» (ідентифікаційний код юридичної особи - «Інформація, доступ до якої обмежено») та товариство з обмеженою відповідальністю «БЛАГОУСТРІЙ ХЕРСОН ПЛЮС» (ідентифікаційний код юридичної особи - «Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів на закупівлю: ДК 021:2015:90510000-5: Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям, ідентифікатор закупівлі: (UA-2021-04-22-003766-c), проведених Департаментом міського господарства Херсонської міської ради.

5.    За вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції зазначене у пункті 4 резолютивної частини цього подання з попередніми висновками, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «АЛЬЯНСБУД ГРУП» (ідентифікаційний код юридичної особи - «Інформація, доступ до якої обмежено») штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

6.    За вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції зазначене у пункті 4 резолютивної частини цього подання з попередніми висновками, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «БЛАГОУСТРІЙ ХЕРСОН ПЛЮС» (ідентифікаційний код юридичної особи - «Інформація, доступ до якої обмежено») штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

7.    Визнати, що товариство з обмеженою відповідальністю «АЛЬЯНСБУД ГРУП» (ідентифікаційний код юридичної особи - «Інформація, доступ до якої обмежено») та товариство з обмеженою відповідальністю «БЛАГОУСТРІЙ ХЕРСОН ПЛЮС» (ідентифікаційний код юридичної особи - «Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів на закупівлю послуг ДК 021:2015:90610000-6: Послуги з прибирання та підмітання вулиць, ідентифікатор закупівлі: (UA-2021-04-26-006374-a), проведених Департаментом міського господарства Херсонської міської ради.

8.    За вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції зазначене у пункті 7 резолютивної частини цього подання з попередніми висновками, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «АЛЬЯНСБУД ГРУП» (ідентифікаційний код юридичної особи - «Інформація, доступ до якої обмежено») штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

9.    За вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції зазначене у пункті 7 резолютивної частини цього подання з попередніми висновками, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «БЛАГОУСТРІЙ ХЕРСОН ПЛЮС» (ідентифікаційний код юридичної особи - «Інформація, доступ до якої обмежено») штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Відповідач або уповноважені особи мають змогу отримати або ознайомитись зі змістом зазначених попередніх висновків та матеріалами справи у приміщенні Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України за адресою: вул. Канатна 83, м. Одеса, 65012, 8 поверх, кімн. 802.

Відповідач у справі має право надати свої міркування, пропозиції або заперечення щодо висновків та пропозицій, викладених у попередніх висновках, із необхідними доказами, які їх підтверджують.

Разом з тим, повідомляємо, що розгляд адміністративною колегією Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України справи № 02-02/2022 відбудеться 28 травня 2024 року об 11 год. 00 хв.

Місце розгляду справи: Південне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, м. Одеса, вул. Канатна, 83, 8 поверх, каб. № 802.

Відповідач та/або його представник, повноваження якого мають бути оформлені належним чином, може взяти участь у засіданні адміністративної колегії Відділення.

У разі зміни дати проведення розгляду справи про це буде повідомлено додатково.


Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux