Інформація про рішення та розпорядження адміністративної колегії Південного МТВ АМКУ від 17.04.2024

Опубліковано 17 квітня 2024 року о 13:27

1. Прийнято рішення у справі № 75-10/2023 відносно ТОВ «Західприлад» про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», та накладено штраф.

2. Прийнято рішення у справі № 21-10/2023 відносно ПП «Швидкість світла» та ТОВ «Західприлад» про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», та накладено штраф.

3. Надано рекомендації Біляївському ЖЕКГ про припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 2 статті 50 та пунктом 1 статті 13 Закону України “Про захист економічної конкуренції”.

4. Надано рекомендації КП Болградської міської ради “Горводоканал” про припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 2 статті 50 та пунктом 1 статті 13 Закону України “Про захист економічної конкуренції”.

5. Прийнято рішення у справі № 25-02/2023 відносно ФОП Вікторової С.Г. про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», та накладено штраф.

6. Прийнято рішення у справі № 32-10/2023 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції ФОП Марченко О. І. та ФОП Остафієм І. С., передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», та накладено штраф.

7. Прийнято рішення у справі № 52-02/2023 відносно ПП «МІРАТЕЛ ІНВЕСТ» про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», та накладено штраф.

8. Прийнято рішення у справі № 01-10/2024 відносно ТОВ «УМР» про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», та накладено штраф.

9. Розпочато розгляд справи відносно КП Миколаївської міської ради «Миколаївська ритуальна служба» у зв’язку з наявністю в діях ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 2 статті 50, частиною першою статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

10. Розпочато розгляд справи відносно ТОВ «Інфокс» в особі філії «Інфоксводоканал» у зв’язку з наявністю в діях ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 2 статті 50, частиною першою статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

11. Надано рекомендації КП «Білгород – Дністровськводоканал» про припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 2 статті 50 та частиною першою статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

12. Прийнято рішення у справі № 49-10/2023 відносно ПП «Сінергія» та ФОП Арташ В.О. про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», та накладено штраф.

13. Надано рекомендації Братській селищній раді з метою запобігання порушення законодавства про захист економічної конкуренції, сприяння розвитку конкуренції на ринках послуг з виконання робіт із землеустрою та послуг з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, припинення дій, які можуть мати негативний вплив на конкуренцію на відповідних ринках.

14. Розпочато розгляд справи у зв’язку з наявністю в діях ТОВ «ЮГ СТРОЙ КОМПАНІ» та ТОВ «Будівельна компанія АСО» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції».  

15. Прийнято рішення у справі № 14-02/2019 відносно ПП «Медичний центр Арт» та ТОВ «Ас Медикал» про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», та накладено штраф.

16. Надано рекомендації КП «Великодолинське» про припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 2 статті 50 та частиною першою статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

17. Розпочато розгляд справи у зв’язку з наявністю в діях ТОВ “ЮА АВТОЛОГІСТИК” ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».


Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux