Портал в режимі тестування та наповнення
Інформація щодо попередніх висновків у справі № 46-02/2021 відносно ТОВ «Веста Девелоп» та ТОВ «Південна Будівельна компанія «ЕКЛІПС»
Опубліковано 03 жовтня 2022 року о 11:05

Відповідно до пункту 26 Правил розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції (Правила розгляду справ), затверджених розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19.04.1994 № 5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 06.05.1994 за № 90/299 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29 червня 1998 року № 169-р) (із змінами) Південне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України повідомляє наступне.

В Південному міжобласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України (далі – Відділення) розглядається справа № 46-02/2021 відносно ТОВ «Веста Девелоп» (ідентифікаційний код юридичної особи - «Інформація, доступ до якої обмежено») та ТОВ «Південна Будівельна компанія «ЕКЛІПС» (ідентифікаційний код юридичної особи - «Інформація, доступ до якої обмежено») про порушення законодавства, передбаченого пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини 2 статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Адміністративною колегією Відділення за результатами розгляду справи № 46-02/2021 прийняті попередні висновки від 02.12.2021 № 65/53-пв/к, якими пропонується:

 • Визнати, що товариство з обмеженою відповідальністю «Веста Девелоп» (ідентифікаційний код юридичної особи - «Інформація, доступ до якої обмежено») та товариства з обмеженою відповідальністю «Південна Будівельна компанія «ЕКЛІПС» (ідентифікаційний код юридичної особи - «Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини 2 статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів на закупівлю: «Ремонтно-реставраційні  роботи  фасадів  та  покрівель  будівель,  розташованих в історичній частині м. Одеси. Пам’ятка архітектури місцевого значення. Вул. Гоголя, 7» (оголошення № UA-2019-06-11-000914-b), проведених Управлінням капітального будівництва Одеської міської ради.
 • За вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції зазначеного у пункті 1 резолютивної частини цих попередніх висновків, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «Веста Девелоп» (ідентифікаційний код юридичної особи - «Інформація, доступ до якої обмежено») штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції»;
 • За вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції зазначеного у пункті 1 резолютивної частини цих попередніх висновків, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «Південна Будівельна компанія «ЕКЛІПС» (ідентифікаційний код юридичної особи - «Інформація, доступ до якої обмежено») штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції»;
 • Визнати, що товариство з обмеженою відповідальністю «Веста Девелоп» (ідентифікаційний код юридичної особи - «Інформація, доступ до якої обмежено») та товариства з обмеженою відповідальністю «Південна Будівельна компанія «ЕКЛІПС» (ідентифікаційний код юридичної особи - «Інформація, доступ до якої обмежено») вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини 2 статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів на закупівлю: «Ремонтно-реставраційні роботи фасадів та покрівель будівель, розташованих в історичній частині м. Одеси. Пам’ятка архітектури місцевого значення.  Вул. Гоголя, 5» (оголошення № UA-2019-06-27-000294-a), проведених Управлінням капітального будівництва Одеської міської ради.
 • За вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції зазначеного у пункті 4 резолютивної частини цих попередніх висновків, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «Веста Девелоп» (ідентифікаційний код юридичної особи - «Інформація, доступ до якої обмежено») штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції»;
 • За вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції зазначеного у пункті 4 резолютивної частини цих попередніх висновків, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «Південна Будівельна компанія «ЕКЛІПС» (ідентифікаційний код юридичної особи - «Інформація, доступ до якої обмежено») штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції»;

ТОВ «Веста Девелоп» та ТОВ «Південна Будівельна компанія «ЕКЛІПС» або уповноважені особи мають змогу отримати або ознайомитись зі змістом зазначених попередніх висновків та матеріалами справи у приміщенні Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України за адресою: вул. Канатна 83, м. Одеса, 65012, 8 поверх, кімн. 802.

ТОВ «Веста Девелоп» та ТОВ «Південна Будівельна компанія «ЕКЛІПС» має право надати свої міркування, пропозиції або заперечення щодо висновків та пропозицій, викладених у попередніх висновках із необхідними доказами, які їх підтверджують.

Додатково звертаємо увагу на обов’язковість забезпечення відповідачів та/або їх представників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисним масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання визначених нормативно-правовими актами та рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України санітарних та протиепідемічних заходів з метою попередження виникнення та запобігання поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, зважаючи на період карантину, встановлений постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 11.03.2020 № 211 із змінами.Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux