Портал в режимі тестування та наповнення
Інформація щодо попередніх висновків у справі № 2-26.206/17-2018 відносно ФОП Оганесян Л.Г. та ПП «Будзабезпечення»
Опубліковано 19 березня 2021 року о 14:40

Відповідно до пункту 26 Правил розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, затверджених розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 6 травня 1994 року за № 90/299 (зі змінами) Південне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України повідомляє наступне:

Південним міжобласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України розглядається справа № 2-26.206/17-2018 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку фізичної особи-підприємця Оганесян Л.Г.  та  приватного підприємства «Будзабезпечення»  у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів, проведених:

Управлінням житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради  на закупівлю робіт з капітального ремонту дороги по вул. Чорновола на ділянці від  пров. Шкільний до  № 125 в м. Вознесенськ Миколаївської обл. (ДК 021:2015: 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)», оголошення про проведення відкритих торгів опубліковано на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель https://prozorro.gov.ua/, ідентифікатор закупівлі - UA-2017-09-05-001839-c.

За результатами збору та аналізу доказів у справі складено попередні висновки  у справі від 14.01.2020 № 64-03/2-пв, якими запропоновано:

Визнати, що фізична особа-підприємець Оганесян Людвіг Гегамович та приватне підприємство «Будзабезпечення» (ідентифікаційний код юридичної особи 00702216, місцезнаходження: 56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Київська, 35) своїми діями, які полягали в узгодженні поведінки під час участі у процедурі закупівлі за предметом «Капітальний ремонт дороги по вул. Чорновола на ділянці від пров. Шкільний до № 125 в м. Вознесенськ Миколаївської обл. (ДК 021:2015: 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)», проведеній Управлінням житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради, ідентифікатор процедури закупівлі UA-2017-09-05-001839-c, внаслідок чого конкуренцію між ними під час участі у зазначених торгах було усунуто, вчинили порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).

Відповідно до абзацу другого частини другої статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» за порушення, зазначене у пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на ФОП Оганесян Л.Г. штраф.

Відповідно до абзацу другого частини другої статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» за порушення, зазначене у пункті 1 резолютивної частини цього подання, накласти на ПП «Будзабезпечення» штраф.

Відповідачі у справі ФОП Оганесян Л.Г. та ПП «Будзабезпечення» або уповноважені особи мають змогу отримати або ознайомитись зі змістом зазначених попередніх висновків та матеріалами справи у приміщенні Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (Відділ досліджень і розслідувань в Миколаївській області) за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 27/1, 5 поверх, тел. (0512) 37-05-30.

Відповідачі у справі ФОП Оганесян Л.Г. та ПП «Будзабезпечення» мають право надати свої міркування, пропозиції або заперечення щодо висновків та пропозицій, викладених у попередніх висновках із необхідними доказами, які їх підтверджують.

Разом з тим, повідомляємо, що розгляд адміністративною колегією Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України справи   № 2-26.206/17-2018 відбудеться 01 квітня 2021 року о 14 год. 30 хв.

Місце розгляду справи: Південне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, м. Одеса, вул. Канатна, 83, 8 поверх, каб. № 802.

Відповідачі або їх представники, повноваження яких мають бути оформлені належним чином, можуть взяти участь у засіданні адміністративної колегії Відділення.

У разі зміни дати проведення розгляду справи про це буде повідомлено додатково.

Додатково звертаємо увагу на обов’язковість забезпечення відповідачів та/або їх представників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисним масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання визначених нормативно-правовими актами та рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України санітарних та протиепідемічних заходів з метою попередження виникнення та запобігання поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, зважаючи на період карантину, встановлений постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 11.03.2020 № 211 із змінами.

Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux