Інформація щодо попередніх висновків у справі №08-02/2022 відносно ТОВ «ГРАНФІНРЕСУРС»

Опубліковано 05 жовтня 2022 року о 14:00

Відповідно до пункту 26 Правил розгляду заяв і справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції (Правила розгляду справ), затверджених розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 квітня 1994 року № 5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 6 травня 1994 року за № 90/299 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 29 червня 1998 року № 169-р) (із змінами) Південне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України повідомляє наступне.

В Південному міжобласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України (далі – Відділення) розглядається справа № 08-02/2022 відносно ТОВ «ГРАНФІНРЕСУРС» (ідентифікаційний код юридичної особи – «Інформація, доступ до якої обмежено», місцезнаходження: «Інформація, доступ до якої обмежено») про порушення, передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Адміністративною колегією Відділення за результатами розгляду справи № 08-02/2022 прийняті попередні висновки від 20.09.2022 № 65/10-пв/к, якими пропонується:

Визнати дії товариства з обмеженою відповідальністю «ГРАНФІНРЕСУРС» (ідентифікаційний код юридичної особи – «Інформація, доступ до якої обмежено», місцезнаходження: «Інформація, доступ до якої обмежено») з неподання інформації Південному міжобласному територіальному відділенню Антимонопольного комітету України на Вимогу від 08.10.2021 № 65-02/3917 у встановлений головою територіального відділення строк порушенням, передбаченим пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

За вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції зазначеного у пункті 1 резолютивної частини цих попередніх висновків, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «ГРАНФІНРЕСУРС» (ідентифікаційний код юридичної особи – «Інформація, доступ до якої обмежено», місцезнаходження: «Інформація, доступ до якої обмежено») штраф відповідно до статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

ТОВ «ГРАНФІНРЕСУРС» або уповноважені особи мають змогу отримати або ознайомитись зі змістом зазначених попередніх висновків та матеріалами справи у приміщенні Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України за адресою: вул. Канатна 83, м. Одеса, 65012, 8 поверх, кімн. 802.

ТОВ «ГРАНФІНРЕСУРС» має право надати свої міркування, пропозиції або заперечення щодо висновків та пропозицій, викладених у попередніх висновках із необхідними доказами, які їх підтверджують.

Додатково звертаємо увагу на обов’язковість забезпечення відповідачів та/або їх представників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисним масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання визначених нормативно-правовими актами та рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України санітарних та протиепідемічних заходів з метою попередження виникнення та запобігання поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, зважаючи на період карантину, встановлений постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 11.03.2020 № 211 із змінами.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux