Портал в режимі тестування та наповнення
Порядок денний засідання адміністративної колегії Південного МТВ АМКУ
Опубліковано 16 вересня 2022 року о 13:23

20
вересня
11:00
вiвторок
Додати в календар 2022-09-20 11:00:00 2022-10-02 19:18:24 Europe/Kiev Порядок денний засідання адміністративної колегії Південного МТВ АМКУ Порядок денний засідання адміністративної колегії Південного МТВ АМКУ Event organizer. event@organizer.email

1.Внесення на розгляд адміністративної колегії подання з попередніми висновками за результатами розгляду справи про порушення ТОВ «МИКОЛАЇВ-ВУГІЛЛЯ», законодавства, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету.

2. Внесення на розгляд адміністративної колегії подання з попередніми висновками за результатами розгляду справи про порушення ТОВ «ГРАНФІНРЕСУРС», законодавства, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету.

3.Внесення на розгляд адміністративної колегії подання з попередніми висновками за результатами розгляду справи про порушення ТОВ «УКРАЇНСЬКА ВУГІЛЬНА КОМПАНІЯ», законодавства, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету.

4. Внесення на розгляд адміністративної колегії подання з попередніми висновками за результатами розгляду справи про порушення ТОВ «КОМПАНІЯ «КАТРУСЯ» та ТОВ «ЛЕКОМ», законодавства про захист економічної конкуренції, передбачені пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів (тендерів).

5.  Внесення на розгляд адміністративної колегії рішення у справі № 53-03/2021 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку комунального підприємства Кілійської міської ради «Бюро технічної інвентаризації», передбаченого пунктом 2 статті 50, пунктом 1 частини другої статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку, а саме встановлення таких цін реалізації товару, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.

6.  Внесення на розгляд адміністративної колегії рішення у справі № 06-01/2022 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку Кодимської міської ради Подільського району Одеської області, передбаченого абзацом восьмим частини другої статті 15, пунктом 3 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, внаслідок яких окремим суб’єктам господарювання або групам суб’єктів господарювання створюються несприятливі чи дискримінаційні умови діяльності порівняно з конкурентами.

7. Внесення на розгляд адміністративної колегії рішення у справі №10-01/2020 про порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку КП «Сервісний центр», передбаченого пунктом 2 статті 50, пунктом 1 частини другої статті 13 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем.

8. Внесення на розгляд адміністративної колегії рішення у справі №9-01/2020  про порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку Департаменту міського господарства Одеської міської ради, передбаченого пунктом 7 статті 50, статтею 17 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді легітимації вчинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції КП «Сервісний центр».

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux