Портал в режимі тестування та наповнення
Порядок денний засідання адміністративної колегії Південного МТВ АМКУ
Опубліковано 20 липня 2021 року о 08:45

20
липня
14:30
вiвторок
Додати в календар 2021-07-20 14:30:00 2021-07-30 16:37:40 Europe/Kiev Порядок денний засідання адміністративної колегії Південного МТВ АМКУ Порядок денний засідання адміністративної колегії Південного МТВ АМКУ Event organizer. event@organizer.email


1. Внесення на розгляд адміністративної колегії питання про виконання рекомендацій ТОВ “ЕРСЕ” від 17.11.2020 № 65/104-рк/к.

2. Внесення на розгляд адміністративної колегії подання з попередніми висновками по справі № 40-02/2020 про порушення товариством з обмеженою відповідальністю «СІТІППАРКІНГ» фізичної особи-підприємця Витяганця В.В. та фізичної особи-підприємця Манюк Н.І., порушень, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини 2 статті 6 Закону України "Про захист економічної конкуренції" у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів відкритих торгів, проведених за допомогою системи електронних закупівель «Prozorro».

3. Внесення на розгляд адміністративної колегії подання з попередніми висновками за результатами розгляду справи про порушення ТОВ «Абсолют-2016», законодавства, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету.

4. Внесення на розгляд адміністративної колегії подання з попередніми висновками за результатами розгляду справи про порушення ТОВ «СВ ШІППІНГ ЛТД», законодавства, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету.

5. Внесення на розгляд адміністративної колегії подання з попередніми висновками за результатами розгляду справи про порушення ТОВ «Лідер індастрі трейдінг», законодавства, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету.

6. Внесення на розгляд адміністративної колегії подання з попередніми висновками за результатами розгляду справи про порушення ТОВ «Торгівельна компанія «АБС», законодавства, передбаченого пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету.

7. Внесення на розгляд адміністративної колегії рекомендацій фізичній особі-підприємцю Алімову Марлену Азізовичу про запобігання вчинення порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого статтею 15Закону України “Про захист від недобросовісної конкуренції”.

8. Внесення на розгляд адміністративної колегії питання про виконання ДП НВКГ «Зоря» - «Машпроект» рекомендацій від 06.05.2021 №65/16-рк/к.


Більше за темою
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux